Kontakt oss

adresse header 1

Oslo Sanitetsforening holder til i en gammel villa i Solskinnsveien 12 på Smestad.

Oslo Sanitetsforening
Solskinnsveien 12
0376 Oslo

E-post: oslo.sanitetsforening@osf.no

Telefon: 23 22 21 10

Berit

Foreningsleder:
Berit Mork Nordby
Telefon: 415 40 305
E-post: berit.nordby@osf.no

 

Administrasjonen

Daglig leder May Holen scaled e1589455757894B9A9400 1

Daglig leder
May Holen
Mobil: 451 21 097
E-post: may.holen@osf.no

Ansvarlig redaktør for osf.no

Koordinator Home Start Ellen Margrethe Mohn Arentz HansenB9A9533

Home-Start Familiekontakten
Ellen-Margrethe Mohn Arentz-Hansen
Mobil: 908 32 147
E-post: ellen.margrethe@osf.no

Koordinator Home Start Maria NordalB9A9481

Home-Start Familiekontakten
Maria Saric Nordal
Mobil: 932 39 476
E-post: maria.nordal@osf.no

Susanne Urberg smilerSusanne Urberg tullebilde

Ressursvenn
Susanne Urberg
Mobil: 915 62 366
E-post: susanne.urberg@osf.no

4B9A3943copy 14B9A3963 1

Koordinator og sosiale medier
Helle Aasen
Tlf.: 90227722
E-post: helle.aasen@osf.no

Vikarierende koordinator Kvinneprat på Tvers Maria Visaggi 1 scaled e1601453976285B9A9508 scaled e1601453994771

Sekretær
Maria Visaggi
E-post: maria.visaggi@osf.no

Caroline høytoppl 1Caroline tullebilde høytoppl 1

Sisterhood Gruppeassistent 
Caroline Skjørshammer

Goke 2Goke tullebilde

Ressursvenn
Goke Bressers
I permisjon

Renholder Temertza ZegoB9A9424

Medarbeider
Temertza Zego

Oslo Sanitetsforening Eiendom AS
Styreleder: Ola Loennechen
Mobil: 901 61 112

Daglig leder: Harald Lahn
Mobil: 915 34 463

Oslo Sanitetsforening Forvaltning AS
Styreleder: Andre Skjellum
Mobil: 918 70 692

Oslo Sanitetsforening Brusetkollen AS
Institusjonsleder: Elin Flatebø
Telefon: 66 98 79 00
www.brusetkollen.no 

X
X