4B9A6995

Oslo Sanitetsforening holder til i en gammel ærverdig villa i Solskinnsveien 12 på Smestad.

Oslo Sanitetsforening
Solskinnsveien 12
0376 Oslo

E-post: oslo.sanitetsforening@osf.no

Telefon: 23 22 21 10

Berit

Foreningsleder:
Berit Mork Nordby
Telefon: 415 40 305
E-post: berit.nordby@osf.no

 

Administrasjonen

Daglig leder May Holen scaled e1589455757894B9A9400 1

Daglig leder
May Holen
Mobil: 451 21 097
E-post: may.holen@osf.no

Ansvarlig redaktør for osf.no

Koordinator Home Start Ellen Margrethe Mohn Arentz HansenB9A9533

Home-Start Familiekontakten
Ellen Margrethe Mohn Arentz-Hansen
Mobil: 908 32 147
E-post: ellen.margrethe@osf.no

4B9A3943copy 14B9A3963 1

Koordinator og SoMe-ansvarlig
Helle Emilie Aasen
Mobil: 902 27 722
E-post: helle.aasen@osf.no

Goke 2Goke tullebilde

Ressursvenn
Goke Bressers
Mobil: 915 62 366
E-post: goke.bressers@osf.no

4B9A6933 scaled4B9A6944 scaled

Home-Start Familiekontakten
Synnøve Storengen Mosvoll
Mobil: 908 41 814
E-post: synnove.mosvoll@osf.no

fototapeter sekretar 2fototapeter sekretar 2

Sekretær
Lena Mosli
Mobil: 948 54 181
E-post: lena.mosli@osf.no

Caroline høytoppl 1Caroline tullebilde høytoppl 1

Sisterhood Gruppeassistent 
Caroline Skjørshammer

Renholder Temertza ZegoB9A9424

Medarbeider
Temertza Zego

Oslo Sanitetsforening Eiendom AS
Styreleder: Ola Loennechen
Mobil: 901 61 112

Daglig leder: Harald Lahn
Mobil: 915 34 463

Oslo Sanitetsforening Brusetkollen AS
Institusjonsleder: Elin Flatebø
Telefon: 66 98 79 00
www.brusetkollen.no 

Oslo Sanitetsforening Forvaltning AS
Styreleder: Andre Skjellum
Mobil: 918 70 692