Kontakt oss

Kontaktskjema

Oslo Sanitetsforening
Solskinnsveien 12
0376 Oslo
E-post: oslo.sanitetsforening@osf.no

Telefon: 23 22 21 10
Telefax: 23 22 21 11

Synneve Munthe

Synneve Munthe

Foreningsleder

Ansatte (fra venstre): May Holen, Ellen-Margrethe Mohn Arentz-Hansen, Tanja Omvik, Silje Solberg Tveit, Termertza Zego Negussie, Trine Lund og Julie Johansen.

Administrasjonen

Foreningsleder:
Synneve Munthe
Direkte telefon: 22 14 00 14
Mobil: 412 10 248
E-post: synneve.munthe@getmail.no

Daglig leder:
May Holen
Direkte telefon: 23 22 21 12
Mobil: 451 21 097
E-post: may.holen@osf.no

Kvinneprat på Tvers/sekretær
Trine Lund
Direkte telefon: 23 22 21 15
Mobil:  970 62 985
E-post: trine.lund@osf.no

Ressursvenner – guider til ny giv
Eline Dahlgren Letzing
Direkte telefon: 23 22 21 18
Mobil:934 36 220
E-post: eline@osf.no

Home-Start Familiekontakten
Silje Solberg Tveit
Direkte telefon: 23 22 21 13
Mobil: 907 53 402
E-post: silje.solberg-tveit@osf.no

Home-Start Familiekontakten
Ellen-Margrethe Mohn Arentz-Hansen
Direkte telefon: 23 22 21 14
Mobil: 908 32 147
E-post: ellen.margrethe@osf.no

Prosjektkoordinator/gruppeleder Sisterhood
Susanne Nygård
Direkte telefon: 23 22 21 16
Mobil: 952 53 474
E-post: susanne.nygaard@osf.no

Gruppeassistent Sisterhood
Aliaksandria Safonova
E-post: sandra.safonova@osf.no

Oslo Sanitetsforening Brusetkollen AS
Institusjonsleder: Elin Flatebø
Telefon: 66 98 79 00
www.brusetkollen.no 

Oslo Sanitetsforening Eiendom AS
Styreleder: Ola Loennechen
Mobil: 901 61 112

Daglig leder: Harald Lahn
Mobil: 915 34 463

Oslo Sanitetsforening Forvaltning AS
Styreleder: Andre Skjellum
Mobil: 918 70 692